سانیاس تولیدکننده و عرضه کننده انواع فایل باکس فلزی با طرح های cnc متنوع و هواخور برای عبور هوا در پرونده های بایگانی است. سفارش فایل باکس ها از ۱۰۰ عدد تا تیراژ ۵۰۰۰۰ عدد پذیرفته میشود. زمان تحویل با توجه به تعداد سفارش متغیر خواهد بود.
تولید جاکفشی های فلزی در ابعاد مختلف جهت نگهداری کفش ها در شرکت ها، مساجد و اماکن عمومی با کمدهای فلزی سانیاس. رنگ بندی به صورت سفارشی توسط مخاطب انتخاب میشود و توسط رنگ های روغنی و پودری قابل ارائه است.
کمد دوار گردان پوشه خور دارای ۴ طبقه جهت نگهداری ۱۲۰۰ پوشه حجم پرونده به قطر ۱ سانتی متر است. پوشه ها معمولا حدود ده سانتی متر از زونکن ها بزرگتر هستند و برای بایگانی به کمدهایی با قطر وسیع تری نیاز است. کمد دوار پوشه خور سانیاس راهکار است.
کمد کتابخانه فلزی جهت نگهداری پرونده های در دسترس در شرکت ها بصورت درب شیشه ای و قفل دار ارائه می شود. این کمدها بر خلاف کمدهای دوار و فایل های ایستاده، از ظاهر زیبای شیشه ای و رنگ های روشن برخوردارند و جلوه شیکی به محیط اداری (شرکت) می بخشند.
فایل بایگانی دوار / کمد دوار گردان مخصوص نگهداری انواع زونکن و ملزومات اداری ویژه شرکت ها و ادارات جهت تامین بایگانی اصلی ترین تولید گروه تولیدی سانیاس است که با ارتفاع و عمق استاندارد زونکن های موجود در بازار تولید و عرضه می گردد.
کمدهای رختکن فلزی دارای قفل عادی / قفل دیجیتال جهت استفاده در استخرها،ورزشگاهها و اماکن عمومی و با رنگ های روغنی و پودری الکترواستاتیک قابل ارائه میباشد. حداقل سفارش کمدهای رختکن ۵ عدد می باشد.جهت سفارش میتوانید با کارشناسان سانیاس تماس بگیرید.